O naszych pracach

Wszystkie nasze prace posiadają przypisy, bibliografie – są to kompletne prace dyplomowe.

Prace przesyłamy w formacie .doc (czyli plik programu Microsoft Word), ale na życzenie klienta możemy zamienić plik .doc na .odt,, .rtf, czy jakikolwiek inny, jaki klient sobie zażyczy.

Na pewno interesują Państwa ceny prac. Niestety, nie za bardzo możemy je podać, gdyż są one zmienne. Generalnie, im starsza praca, im mniej aktualna, tym tańsza. Weźmy na przykład temat o portalach społecznościowych – zaraz po napisaniu taka praca może być warta nawet 399 zł, ale po pół roku, gdy się nie sprzeda, jej cena spadnie do 299 zł, a po dwóch latach będzie już na tyle mało aktualna, że będziemy chcieli za nią tylko 99 zł. W związku z tym właśnie, nie za bardzo możemy podawać cen przy każdej pracy, bo musielibyśmy je codziennie aktualizować – a trochę szkoda nam na to czasu. Wystarczy jednak napisać zwykłego maila, czy wypełnić formularz kontaktowy, a zrobimy od ręki wycenę danej, interesującej Państwa pracy, i podamy cenę obowiązującą w danej chwili.

I na koniec – pewnie niepotrzebna uwaga, bo chyba każdy to wie – te prace powinny służyć, jako wzór, inspiracja, źródło cytatów i informacji do napisania własnej pracy.